Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

bedmintonova hala

nova moderna hala s hard povrchom US Open

Tenis-bedminton Dunajská Lužná

Ponúkame prenájom 8 vonkajších antukových tenisových dvorcov, 3 tenisové dvorce v pevnej hale - povrch Taraflex, 8 bedmintonových dvorcov v pevnej hale. Tenisová škola pre deti od 5,5 roka.Letné denné tenisové tábory.

Cassovia badminton spot

Bedmintonová hala so 4 kurtami

Areál pod Borovicou

Areál s lanovým centrom, multifunkčnými ihriskami, jazdou na buginách, rybárskymi jazerami, jazdou na koni a ďalšími aktivitami.

Golem Club Aupark Košice

Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitnes pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi.

Bowling Bar

Využite naše služby k odpočinku aj pobaveniu. U nás sa zbavíte stresu a zabudnete na každodenné problémy a starosti. Príďte sa zrelaxovať "trochu inak"! Naše centrum je miesto, kde sa budete cítiť uvoľnene a pohodlne.

SportHouse - Športy

Stredná Európa sa dočkala unikátu v oblasti športu. SportHouse nie je len o cvičení a dvíhaní železa. Reprezentuje životný štýl zdravého pohybu. Plocha 8 000 m2, rozdelená do 3 podlaží, robí z komplexu športovísk SportHouse majestátny projekt. Okrem fitness centra tu nájdete možnosť zacvičiť si svoje obľúbené skupinové cvičenia s profesionálnymi trénermi.

Šariš Park

V ponuke ŠARIŠ RELAX CENTRA nájdete externé športoviská s tenisovým kurtom, fitness centrum, doplnkové služby a sezónne športové aktivity.

Letné kúpalisko Podbrezová

Okrem plávania a relaxu v troch rôznych bazénoch kúpalisko ponúka možnosti hry plážového volejbalu, bedmintonu, speedmintonu a stolného tenisu na betónových stoloch.

Elfo Club

Váš partner pre šťastné a radostné chvíle plné pohody.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk

Letné kúpalisko Rosnička

Plávanie
Bratislava Dúbravka
 

Warlords Paintball

Paintball
Bratislava Ružinov
 

Paintball Action Land

Paintball
Bratislava BA kraj