sportujeme.sk » kde.sportujeme.sk » Bojové umenie

 

Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Boxerske treningy GYM1

Kondicne treningy, boxerske treningy, kruhovy treningy individulany pristup , zensky box

Laugarício combat club

Hudba , tanec , boj , oddych ,zábava , vzrušenie - to všetko a oveľa viac zažijete s brazílskou kultúrou a bojovým umením Capoeira !

OFA ZEC GYM

OFA ZEC GYM usporiadava nabor zien a dievcat, do sekcii thajsky box, box, kickbox. Ak chces schudnut, vyformovat si postavu a nadobudnut fyzicku kondiciu, hladame prave Teba! Nevahaj a prid! OFA ZEC GYM nabera členov pre kruhové tréningy s prvkami crossfitu, gymnastiky, kickboxu a fitness! Každý prvý vstup zdarma!

FITBOX Centrum Košice - Nad Jazerom

Hodina FITBOXU dá zabrať celému Vášmu telu. Pevné boky, bruško a zadok, kondícia a radosť - FITBOX Centrum Košice - Nad Jazerom. Ak máte radi dynamiku FITBOX je pre Vás ako stvorený. Teší sa na Vás Vaša trénerka Lenka Kováčová

Victory Fight & Fitness Club

Svoju činnosť sme začali v októbri roku 2011. Sme teda mladé a flexibilné fitko, ktoré vedie mladý a ochotný tím trénerov a nadšencov pre zdravý životný štýl.

TROJA Lipany

Kickbox je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich bojových športov...

Academia Universum

ACADEMIA UNIVERSUM je unikátny koncept, s cieľom systematicky rozvíjať rovnako fyzickú, mentálnu a sociálnu stránku človeka prostredníctvom kultúry, športu, umenia a vzdelania.

Yoseikan Budo Club Kosice

Bojovy sport pre dospelych a deti od 6 rokov. Cvicenie aj pre mamicky v case detskeho treningu dva krat do tyzdna... Mamickam ponukame cardio cvicenie na hudbu...kruhove treningy...a kettlebely.

Škola sebaobrany MS-1

Výhradne praktická sebaobrana. Výcvik a štúdium účinných riešení reálnych sebaobranných situácií, kde sú vážne ohrozené také hodnoty ako je život, zdravie či majetok napadnutého.

Fitness Astra

aerobik, pilates, bodywork, taebo, zumba

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK