Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Boxerske treningy GYM1

Kondicne treningy, boxerske treningy, kruhovy treningy individulany pristup , zensky box

SPEEDFITNESS

Speedfitness - EMS TRAINING stačí len 2 x 20 min týždenne .

OFA ZEC GYM

OFA ZEC GYM usporiadava nabor zien a dievcat, do sekcii thajsky box, box, kickbox. Ak chces schudnut, vyformovat si postavu a nadobudnut fyzicku kondiciu, hladame prave Teba! Nevahaj a prid! OFA ZEC GYM nabera členov pre kruhové tréningy s prvkami crossfitu, gymnastiky, kickboxu a fitness! Každý prvý vstup zdarma!

Fitness centrum fi.at

Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s moderným ponatím fitness a ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexnú starostlivosť, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Profesionálne vyškolený personál Vám pomôže nielen pri športových začiatkoch. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku, v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Golem Club Aupark Žilina

Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitnes pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi.

MGYM Fitness

NAJVÄČŠIE FITNESS NA SPIŠI!!!

Female Fight Club

Chces rychlo schudnut, nadobudnut kondiciu ci vyformovat postavu? Vyskusaj thajsky box pre zeny!

Fitness Relax Club

Fitness Relax Club sa nachádza na Miletičovej ulici 49 v Bratislave vstup je z parkovej časti za kúpaliskom Delfín. Fitness má výbornú dostupnosť v parkovej časti v tesnej blízkosti bazéna Delfín, parkovanie primo pri fitness bezplatne ! Bar, občerstvenie a doplnková výživa za veľmi dobré ceny, ponúkame bezplatné poradenstvo.

TRIAN SPORT CLUB

Je jedinečným športovým zariadením zameraným na oblasť rôznych bojových umení - Thai box, box, MMA, tréningy sebaobrany, karate, silový tréning, získavanie kondície, formovanie postavy, redukciu hmotnosti, relax a zdravie.

Spartans Club Bratislava

Príď schudnúť a udržať si štíhlu postavu, odreagovať sa, naučiť sa základy thajského boxu a byť v dobrej kondícii.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

12 EUR
362 SKK
24 EUR
723 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK