sportujeme.sk » kde.sportujeme.sk » Lyžovanie a bežky

 

Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Ski & Wellness Residence Družba****

Lyžovačka, wellness, plávanie, turistika, cyklotrasy, jaskyne, lezennie - vsetko na jednom mieste

Salamandra Hotel

Vitajte v lyžiarskom stredisku SALAMANDRA Resort, situovanom uprostred unikátnej prírody Štiavnických vrchov, v blízkosti historicky významného mesta Banská Štiavnica. Moderné a technicky vysokokvalitné stredisko ponúka lyžiarom ideálne športové vyžitie na stredne náročnej zjazdovke v jedinečnom prostredí s mimoriadnym historickým dedičstvom. SALAMANDRA Resort je najjužnejšie situovaným strediskom na Slovensku. Vďaka tomu je najbližšie dostupným lyžiarskym strediskom s lanovkou pre lyžiarov zo západného a južného Slovenska. Patrí medzi najzaujímavejšie lyžiarske strediská na Slovensku

SkiPark Racibor

V lyžiarskom areáli nájdete 7 km zjazdoviek rôznej náročnosti s prevýšením 237 m, vhodných pre stredne pokročilých ale aj profesionálnych lyžiarov.

Ski Búče

Lyžiarsky areál & Rekreačné stredisko

Skicentrum Tajov

Lyžiarske stredisko Skicentrum Tajov sa nachádza v Kremnických vrchoch cca 7 km od Banskej Bystrice v nadmorskej výške 540 - 640 m. n. m. Stredisko je vhodné najmä pre začínajúcich lyžiarov.

SKI Malachov

Lyžiarske stredisko Medvedica sa nachádza uprostred nádhernej scenérie Kremnických vrchov, neďaleko obce Malachov. Od centra mesta Banská Bystrica je vzdialené len 4 km.

Apartmánový dom Šafran

Donovaly sú neustále sa rozvíjajúcim strediskom cestovného ruchu medzinárodného významu. Apartmánový dom Šafran je toho dôkazom.

Hotel Eufória

Miesto, kde sa nebudete nudiť!

Ski centrum Kozinec

Lyžiarsky areál Kozinec sa nachádza na severnom svahu Kozinca v nadmorskej výške 650 až 995 m.n.m.

Poľovnícky hotel Diana

Ponúka kvalitné služby v oblasti gastronómie, oddychu a športu, pričom uspokojí nároky a požiadavky aj najnáročnejších klientov.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk

Fitnesscity

Fitness
Bratislava Dúbravka