Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

ChillPoint

Laser tag, biliard, air hockey, stolný futbal, boxer, šípky, jukebox, bar. 1800m2 zábavy!!! :)

Laser Arena Trenčín

Laser Game alebo Laser Tag je akčná hra, ktorá je podobná paintballu alebo airsoftu. Navyše je omnoho akčnejšia, pretože po zásahu nečakáte na ďalšie kolo ale o pár sekúnd, ktoré môžete využiť na ukrytie, ste znova v hre. Hra je bezbolestná, takže ju môžu hrať ženy, deti aj ľudia v staršom veku.

Paintball klub Dolná Súča

Paintball Aréna v Dolnej Súči sa nachádza pod vápencovým masívom Krásin v priestoroch bývalého salaša. Tento areál, ktorý sa nevyužíval už niekoľko rokov a patril k nebezpečným prvkom popri bývalom náučnom chodníku na Krásin, sa nám podarilo prenajať, zrekonštruovať a postaviť z neho paintballové ihrisko. Práce začali v roku 2012 a neustále sa pokúšame inovovať prekážky a rozšíriť ihrisko ešte viac, aby bolo zaujímavé pre všetkých hráčov. Prekážky sú tvorené paletami a pneumatikami. Ihrisko si dovoľujeme zaradiť medzi tie zaujímavejšie, pričom niektorí hráči ho prirovnávajú k mapám z Counter-Strike.

Paintball Vyšná Šebastová

Máš rád adrenalín? Príď si zahrať Paintball do Vyšnej Šebastovej na veľké ihrisko s vežami iba 8 km od centra Prešova.

Paintball Club Prešov

Viete, že Paintball Club Prešov pre Vás vytvorí ihrisko kdekoľvek budete chcieť?

Adrenalín Centrum

Navštívte Adrenalín Centrum v Liptovskom Mikuláši a prežijete dobrodružstvo, veľa nezabudnuteľných zážitkov, oddych a predovšetkým príjemne strávený čas. Preverte si vaše strelecké schopnosti pri lukostreľbe, airsofte, streľbe zo vzduchovky alebo paintballe!

Paintball Zone Zemné

Chcete zažiť, kopec zábavy so svojimi priateľmi či kolegami okorenený adrenalínom?! Ste na správnom mieste! Paintball Zone sa zaoberá organizovaním paintballových podujatí pre verejnosť a firemnú klientelu. Poobzerajte sa na našich stránkach, zavolajte nám kedy máme voľný termín, potom už len prezvoniť kamarátov a zaručene nezabudnuteľný de? máte pred sebou!

Paintball Zone Palárikovo

Chcete zažiť, kopec zábavy so svojimi priateľmi či kolegami okorenený adrenalínom?! Ste na správnom mieste! Paintball Zone sa zaoberá organizovaním paintballových podujatí pre verejnosť a firemnú klientelu. Poobzerajte sa na našich stránkach , zavolajte nám kedy máme voľný termín, potom už len prezvoniť kamarátov a zaručene nezabudnuteľný de? máte pred sebou!

Športovisko.eu

Náš areál sa nachádza 4min cesty za dedinou Most pri Bratislave v lokalite Zelená voda. Areál je rozdelený na dve časti. V prvej časti si môžete zastrieľať z lukov , kuší a vzduchoviek. V druhej časti je pre vás pripravené PAINTBALLOVE ihrisko.

Laser Arena

Laser Game alebo Laser Tag je spoločenská adrenalínová hra, ktorá je svojou hrateľnosťou podobná paintballu alebo airsoftu. Určená je pre všetkých, ktorí majú radi akciu. Môžu ju teda hrať ženy, deti, aj ľudia v staršom veku.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

12 EUR
362 SKK
24 EUR
723 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk

TENIS CENTRUM, s.r.o

Tenis
Banskobystrický