Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Rehab - Klinik

Súkromná rehabilitačná klinika - zameraná na pohybový aparát. Rehabilitačná a neurologická ambulancia. Služby: fyziatria, neurológia, masáž, liečba poúrazových či chorobných stavov a ich prevencia

Hard Gym

Hard Gym - sportove centrum, fitnes stroje, cross trening, kruhove treningy, tabata, piloxing, jumping, zumba, fat burner, pilates, joga, vzpieranie, trx, detske treningy

DO Pilates štúdio

Dvere štúdia sú otvorené pre každého, kto má záujem a chuť na sebe pracovať prostredníctvom precízneho telu bezpečného cvičenia pod odborným dohľadom.

Remedios o.z.

FLAMENCO - tanec a rytmika Tanečný kurz (aj súkr.hodiny) vedený kvalifikovanými lektormi a umelcami. Po absolvovaní, možnosť vystúpenia s vlastným prejavom priamo počas koncertu skupiny Ponte Pardo. V rytme klusu španielskeho plnokrvníka, hrdo a s ľahkosťou vytancujete tajný, doteraz neobjavený kúsok svojej duše. Postupne odhalíte tajomstvá flamencového interpretačného mystéria a dozviete sa o silnom vplyve španielskych cigánskych tradícií.

Neškola OZ

Občianske združenie zamerané na aktívne trávenie voľného času pre dospelých a deti, kde je možnosť cvičiť Pilates, Jógu, Jumping na trampolínach alebo tancovať Tango Argentino.

TK DEEP

Cvičíme Pilates a BOSU. Hodiny sú venované priaznivcom cvičenia foriem body & mind a funkčného posilnovania

Refreš

Občianske združenie REFREŠ vzniklo z potreby zmeniť stav súčasného trendu cvičenia, kedy cvičencom ide len čisto o svaly a kvantitatívne hodnoty ako je sila, objem svalovej hmoty, redukcia tuku a všemožné iné parametre a cvičiteľom o rýchly zisk. REFREŠ o.z. si stanovilo za cieľ naučiť ľudí aby s pohybom spájali aj zážitok, emóciu, pocit. Aby ako ovce neprecvičovali naučené cviky, ale aby sa s pohybom spájal aj prežitok pohybu a emócia.

Slovak Strength Institute

Keď sa nás niekto spýta, čo robíme, tak najlepšia odpoveď je, že meníme ľuďom životy. Posledných niekoľko rokov študujeme, zháname poznatky od najlepších trénerov, fyzioterapeutov a expertov na výživu z celého sveta a aplikujeme ich v našej praxi za jediným účelom. Čo v najkratšom čase dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Naším hlavným cieľom je naučiť klienta rozumieť svojmu telu, zorientovať sa vo svete protichodných lifestylových rád. Rozvíjať jeho zdravie a predchádzať zraneniam. Posúvať jeho fyzické a psychické schopnosti do úplne iných rozmerov.

Pilates centrum

Špecializované centrum pilates a Reformer studio

Miracle štúdio - štúdio zdravia, krásy a oddychu

Už na recepcii vás vítame s úsmevom. Prídete na svoju lekciu, či procedúru skôr? Ponúkneme vás dobrú kávu, či iné občerstvenie. Môžete si prelistovať časopis, ktorý možno doma nemáte a zahryznúť sa do pripravených jabĺčok, ktoré máme vždy na recepcii a sú samozrejme zadarmo. Postará sa o vás skvelý Miracle personál.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps 1+1 AKCIA

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps  1+1 AKCIA

22 EUR
663 SKK
43 EUR
1 295 SKK

 

kde.sportujeme.sk