Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Thermalpark Nitrava

THERMALPARK NITRAVA Poľný Kesov Thermalpark Nitrava v Poľnom Kesove v blízkosti Nitry v areáli plnom zelene s modernou Bazénovou halou so Zážitkovým bazénom s chrličmi a Vírivým bazénom, vonkajším Výplavovým bazénom, Detským bazénom a hotelovým Hypertermálnym bazénom, hotelovým wellness - saunovým svetom a detským kútikom.

ELEMENTS RESORT ŠAMORÍN - AQUA ARENA

AQUA ARENA svojím návštevníkom ponúka široké spektrum vonkajších aj krytých bazénov navrhnutých pre maximálny športový výkon i kvalitnú rekreáciu.

Ski & Wellness Residence Družba****

Lyžovačka, wellness, plávanie, turistika, cyklotrasy, jaskyne, lezennie - vsetko na jednom mieste

Golem Club Central wellness

Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl.

W Hotel

Novovybudované moderné wellness centrum ponúka skvelú príležitosť na relax po dni strávenom obchodnými rokovaniami. K dispozícii je bazén s protiprúdom, suchá aj infra sauna, turecký parný kúpeľ, masážne prístroje, vírivka, solárium, vyhrievané ležadlá, sprchové štúdio a relaxačná miestnosť s bylinnou aromatizáciou a relaxačnou hudbou.

Park Hotel Čingov

Hosťom nášho hotela je k dispozícii aj nové wellness centrum, vzdialené od hotela cca 150m, za akciové ceny.

Hotel Hviezda

Hotel HVIEZDA poskytuje svojim hosťom široký sortiment kvalitných služieb v meste s kúpeľnou tradíciou vo vlastnom hotelovom komplexe.

Šariš Relax Centrum

Zažite príjemnú atmosféru šarišskej dediny v ŠARIŠ RELAX CENTRE a vyskúšajte masážny a vírivý relaxačný bazén s teplotou vody až 30°C.

Fuggerov Dvor

Vo wellness centre nášho hotela zabudnete na každodenný stres. Na dosiahnutie celkovej harmónie duše i tela vám ponúkame návštevu VIT?LNEHO SVETA, z ktorého majú radosť aj tí najmenší.

Apartmánový dom Almet

Apartmánový dom Almet leží v nádhernom prostredí Donovál v Nízkych Tatrách. Pre svojich klientov poskytuje ubytovacie a stravovacie služby, donáškovú službu, bowling, relaxačné služby a množstvo atrakcií pre aktívny odpočinok.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk

inVisage

Regeneračné centrum
Bratislava Ružinov