sportujeme.sk » kde.sportujeme.sk » Regeneračné centrum

 

Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Thermalpark Nitrava

THERMALPARK NITRAVA Poľný Kesov Thermalpark Nitrava v Poľnom Kesove v blízkosti Nitry v areáli plnom zelene s modernou Bazénovou halou so Zážitkovým bazénom s chrličmi a Vírivým bazénom, vonkajším Výplavovým bazénom, Detským bazénom a hotelovým Hypertermálnym bazénom, hotelovým wellness - saunovým svetom a detským kútikom.

x-bionic® wellness sphere

x-bionic® wellness sphere je dokonalé miesto pre obnovenie fyzických a psychických síl po náročnom dni

Rehab - Klinik

Súkromná rehabilitačná klinika - zameraná na pohybový aparát. Rehabilitačná a neurologická ambulancia. Služby: fyziatria, neurológia, masáž, liečba poúrazových či chorobných stavov a ich prevencia

Remedios o.z.

FLAMENCO - tanec a rytmika Tanečný kurz (aj súkr.hodiny) vedený kvalifikovanými lektormi a umelcami. Po absolvovaní, možnosť vystúpenia s vlastným prejavom priamo počas koncertu skupiny Ponte Pardo. V rytme klusu španielskeho plnokrvníka, hrdo a s ľahkosťou vytancujete tajný, doteraz neobjavený kúsok svojej duše. Postupne odhalíte tajomstvá flamencového interpretačného mystéria a dozviete sa o silnom vplyve španielskych cigánskych tradícií.

Neškola OZ

Občianske združenie zamerané na aktívne trávenie voľného času pre dospelých a deti, kde je možnosť cvičiť Pilates, Jógu, Jumping na trampolínach alebo tancovať Tango Argentino.

Ski & Wellness Residence Družba****

Lyžovačka, wellness, plávanie, turistika, cyklotrasy, jaskyne, lezennie - vsetko na jednom mieste

Expreska Bratislava Biskupice

30 minútový kruhový tréning pre ženy.

PROFY

PROFY poskytuje komplexnú rehabilitačnú, a diagnosticko - terapeutickú starostlivosť

Refreš

Občianske združenie REFREŠ vzniklo z potreby zmeniť stav súčasného trendu cvičenia, kedy cvičencom ide len čisto o svaly a kvantitatívne hodnoty ako je sila, objem svalovej hmoty, redukcia tuku a všemožné iné parametre a cvičiteľom o rýchly zisk. REFREŠ o.z. si stanovilo za cieľ naučiť ľudí aby s pohybom spájali aj zážitok, emóciu, pocit. Aby ako ovce neprecvičovali naučené cviky, ale aby sa s pohybom spájal aj prežitok pohybu a emócia.

Areál pod Borovicou

Areál s lanovým centrom, multifunkčnými ihriskami, jazdou na buginách, rybárskymi jazerami, jazdou na koni a ďalšími aktivitami.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

12 EUR
362 SKK
24 EUR
723 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK