Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

R + R fitness

Zdravšie žiť, Dobre vyzerať, Lepšie sa cítiť a Príjemne tráviť čas

Fitness centrum Fit&Body

U nás Vás čaká plne vybavená posilnovna, v ktorej nájdete vysoko kvalitné profesionálne stroje značky Dafe na precvičenie všetkých svalových partií, kardiozónu – bežecké pásy, steper, rotoped, stacionárne bicykle...

iWellness s. r. o.

Fitness centrum pre ženy - posilnovacie zariadenia, kardio zóna, štúdio skupinových cvičení - Antigraviti flyfit, TRX, Piloxing, kruhové tréningy..., solárium, detský kútik

Fitness centrum fi.at

Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s moderným ponatím fitness a ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexnú starostlivosť, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Profesionálne vyškolený personál Vám pomôže nielen pri športových začiatkoch. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku, v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Fitness Astra

aerobik, pilates, bodywork, taebo, zumba

Sunstar - Račianska 89

Solárne štúdio na Račianskej 89 je najnovším a najväčším zo siete SUNSTAR. Parkovanie je za štúdiom. Priestor je klimatizovaný. Absolútnou NOVINKOU je … trubicový kolagénový prístroj SEECRET C700 pre zlepšenie stavu Vašej pleti. Viac o terapii čítajte na našej stránke v sekcii KOLAGEN.

Fitinn Fitness Petržalka

My cvičíme s cenami, ty cvičíš s nami.

Fitinn Fitness Nové Mesto

Fitinn. My cvičíme s cenami, ty cvičíš s nami.

Fitinn Fitness Ružinov

My cvičíme s cenami, ty cvičíš s nami. Kto trénuje v štúdiu Fitinn, nemusí mať tučnú penaženku. Naším sloganom sa staviame do pozície kvalitného fitnesštúdia v oblasti diskontu.

Centrum Bea

Všetci chceme dobre vyzerať, pôsobiť príťažlivo na svoje okolie, byť milovaní a obdivovaní... Ale mali by sme vedieť, že krása vyžaruje zvnútra a tú môžeme dosiahnuť, keď sami sebe doprajeme čas, telu pohyb a duši relax.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

Mega-Pro Mega Tribulus 1000 200kaps 1+1 AKCIA

Mega-Pro Mega Tribulus 1000 200kaps 1+1 AKCIA

20 EUR
603 SKK
37 EUR
1 115 SKK

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps 1+1 AKCIA

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps  1+1 AKCIA

22 EUR
663 SKK
43 EUR
1 295 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
35 EUR
1 054 SKK

 

kde.sportujeme.sk

Xoxo day SPA

Masáže
Bratislava Nové Mesto