sportujeme.sk » kde.sportujeme.sk » Stolný tenis

 

Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

MONETA fitness

Cvičenie upevnuje zdravie, sebavedomie a psychiku tých , ktorí sak nemu odhodlajú, preto prídťe vyskúšať atmosféru nášho fitnesscentra.

BEST fit

Našou ambíciou je ponúknuť vysokú kvalitu služieb v atraktívnom prostredí s najmodernejším technickým vybavením a s odborne vyškoleným personálom.

Motel Ranč

Svojou polohou a vybavenosťou je Motel Ranč vhodný nielen na trávenie aktívnej dovolenky v lete aj v zime, ale aj pre obchodných cestujúcich, poriadanie firemných a spoločenských akcií, školení, svadieb, promócií.

Letné kúpalisko Podbrezová

Okrem plávania a relaxu v troch rôznych bazénoch kúpalisko ponúka možnosti hry plážového volejbalu, bedmintonu, speedmintonu a stolného tenisu na betónových stoloch.

Hotel Kolowrat

Vitajte v hoteli Kolowrat v raji ticha uprostred prírody, na mieste so zaujímavou históriou, s ponukou atraktívnej dovolenky a relaxu v štýle wellness...

Penzión Prima Podhájska

Hľadáte ideálne miesto pre Váš relax, oddych, alebo rekreáciu? Nemusíte hľadať ďalej. Novovybudovaný a komfortne zariadený penzión v jednej z najvyhľadávanejších rekreačných lokalít na Slovensku - v Podhájskej - vás prekvapí svojím netradičným architektonickým riešením, vkusným a moderným vybavením.

Elfo Club

Váš partner pre šťastné a radostné chvíle plné pohody.

Hotel Sitno

Hotel SITNO a jeho okolie ponúkajú množstvo príležitostí na oddych a príjemné strávenie voľného času.

Hotel Slovan

HOTEL SLOVAN je skvelým miestom pre rodiny i pre firmy. Ponúka pohodlné a útulné ubytovanie, výbornú kuchy?u, Relax centrum a päť konferenčných miestností. Hotel má celkovú kapacitu 259 plnohodnotných lôžok. Vybavenie hotela ponúka možnosti na aktívny oddych i príjemný relax.

Hotel Eufória

Miesto, kde sa nebudete nudiť!

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps 1+1 AKCIA

Biotech USA Tribulus Maximus 90kaps  1+1 AKCIA

22 EUR
663 SKK
43 EUR
1 295 SKK

 

kde.sportujeme.sk

KVL TRIXEN

Fitness
Košický
 

TAURUS Fitness centrum

Fitness
Bratislava Karlova Ves