Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

SPEEDFITNESS

Speedfitness - EMS TRAINING stačí len 2 x 20 min týždenne .

Remedios o.z.

FLAMENCO - tanec a rytmika Tanečný kurz (aj súkr.hodiny) vedený kvalifikovanými lektormi a umelcami. Po absolvovaní, možnosť vystúpenia s vlastným prejavom priamo počas koncertu skupiny Ponte Pardo. V rytme klusu španielskeho plnokrvníka, hrdo a s ľahkosťou vytancujete tajný, doteraz neobjavený kúsok svojej duše. Postupne odhalíte tajomstvá flamencového interpretačného mystéria a dozviete sa o silnom vplyve španielskych cigánskych tradícií.

Akadémia ANORA

Akadémia Anora je unikátne centrum podpory a výučby tanečného umenia.

Expreska Karlova Ves - kruhový tréning pre ženy

Kruhový tréning len pre ženy. 1. tréning máte ZADARMO na vyskúšanie. Účinným tréningom v Expreske spálite až 2000KJ len za 30 minút. Váš tréning sa začne v tej chvíli kedy vkročíte do Expresky, bez objednávania a prispôsobovania sa.

Miracle štúdio - štúdio zdravia, krásy a oddychu

Už na recepcii vás vítame s úsmevom. Prídete na svoju lekciu, či procedúru skôr? Ponúkneme vás dobrú kávu, či iné občerstvenie. Môžete si prelistovať časopis, ktorý možno doma nemáte a zahryznúť sa do pripravených jabĺčok, ktoré máme vždy na recepcii a sú samozrejme zadarmo. Postará sa o vás skvelý Miracle personál.

ŠancaTanca

ŠancaTanca - štúdio tanca, pohybu a osobného rozvoja V príjemnej atmosfére nášho štúdia ponúkame kurzy pre všetky vekové kategórie - od bábätiek, cez deti až po dospelých. V ponuke máme tiež kurzy pre tehotné ženy a ženy po pôrode.

Riverpark Dance School

Riverpark Dance School je tanečná škola, v ktorej si nielen zatancujete, ale aj zacvičíte.Tanečná škola RIVERPARK DANCE SCHOOL prináša ako PRVÁ na Slovensko úroven newyorských a londýnskych tanečných škôl v oblasti rekreačného i profesionálneho tanca.

ASSOS NELUX

Tanečné štúdio ASSOS NELUX BRATISALVA sa venuj rôznym tanečným štýlom ako disco dance, hip hop, break dance, street dance a show dance vo všetkých vekových kategóriách.

Trnavské tanečné centrum

Dvere nášho tanečného klubu sú otvorené pre všetky deti, mládež i dospelých, ktorí chcú aktívne tráviť svoj voľný čas, príjemne sa zabaviť, nájsť si nových kamarátov, trénovať si pevnú vôľu a pestovať pekné vzťahy.

CANDY klub

V našom športovo-umeleckom centre poskytujeme tréningy pre deti a mládež, cvičenia pre dospelých.

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

12 EUR
362 SKK
24 EUR
723 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk