sportujeme.sk » kde.sportujeme.sk » Vytrvalostný šport

 

Zoraď podľa názvu | hodnotenia | dátumu | ceny

Hard Gym

Hard Gym - sportove centrum, fitnes stroje, cross trening, kruhove treningy, tabata, piloxing, jumping, zumba, fat burner, pilates, joga, vzpieranie, trx, detske treningy

OFA ZEC GYM

OFA ZEC GYM usporiadava nabor zien a dievcat, do sekcii thajsky box, box, kickbox. Ak chces schudnut, vyformovat si postavu a nadobudnut fyzicku kondiciu, hladame prave Teba! Nevahaj a prid! OFA ZEC GYM nabera členov pre kruhové tréningy s prvkami crossfitu, gymnastiky, kickboxu a fitness! Každý prvý vstup zdarma!

Slovak Strength Institute

Keď sa nás niekto spýta, čo robíme, tak najlepšia odpoveď je, že meníme ľuďom životy. Posledných niekoľko rokov študujeme, zháname poznatky od najlepších trénerov, fyzioterapeutov a expertov na výživu z celého sveta a aplikujeme ich v našej praxi za jediným účelom. Čo v najkratšom čase dosiahnuť čo najlepšie výsledky. Naším hlavným cieľom je naučiť klienta rozumieť svojmu telu, zorientovať sa vo svete protichodných lifestylových rád. Rozvíjať jeho zdravie a predchádzať zraneniam. Posúvať jeho fyzické a psychické schopnosti do úplne iných rozmerov.

Fitness centrum fi.at

Sme tu pre všetkých, ktorí sa chcú zoznámiť s moderným ponatím fitness a ktorí si myslia, že ich telo si zaslúži patričnú pozornosť a starostlivosť. Preferujeme komplexnú starostlivosť, preto Vám ponúkame široké spektrum športových aktivít. Profesionálne vyškolený personál Vám pomôže nielen pri športových začiatkoch. Samozrejmosťou je výživové poradenstvo a celková starostlivosť. Jedine tak môžete dosiahnuť čo najefektívnejšieho výsledku, v redukcii hmotnosti aj pri formovaní postavy. Objavte výhody aktívnej relaxácie.

Speedfitness Studio Fit Your Body

V našich prevádzkach sa snažíme poskytovať služby na najvyššej úrovni, zabezpečujeme kompletný servis pre zákazníka, komfort a pohodlie, 100% - tné súkromie, príjemné prostredie, poradenstvo v stravovaní a cvičenie v spoločnosti profesionálneho a milého personálu.

Workout.sk - Tréning kondičných športov a bojových umení

Tréning kondičných športov a bojových umení v BA Petržalke. Trénujeme box, thajský box, kickbox, mma, escrima/kali, jiu jitsu, wing tsun, wing chun, krav maga, strelné zbrane, sebaobranu a iné.

Aerobic štúdio No1

Aerobic štúdio je zamerané na všetky vekové kategórie. Bez rozdielu pohlavia. Cvičíme všetky druhy aerobiku, posil�?ovacie cvičenia, pilates, powerjogu,port de bras, kurzy na zníženie nadváhy, individuálne tréningy, poradenstvo v oblasti výživy a športu...

TJ SOKOL Bratislava I.

športoviská v objetke Sokolovne ponúkajú možnosti na šport a telocvik v nasledovných disciplínach: JUDO/BUDO gymnastika športová, moderná šport pre všetkých, športové hry kulturistika a fitnees 6 telocviční je každodenne k dispozíciinašich členom a návštevníkom

Reklama


OBCHOD.sportujeme.sk

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

ATP BCAA MAX 100kaps 1+1 Akcia

10 EUR
301 SKK
16 EUR
482 SKK

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

ATP Creatine 300 tbl 1+1 ZADARMO

11 EUR
331 SKK
22 EUR
663 SKK

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

ATP Diosgenin 100kaps 1+1 ZADARMO

12 EUR
362 SKK
24 EUR
723 SKK

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

Biotech USA Hyper Mass 5000 1000g 2+1 AKCIA

27 EUR
813 SKK
34 EUR
1 024 SKK

 

kde.sportujeme.sk

Pilates Back Center

Pilates
Bratislava Ružinov